7. ročník festivalu Cestovatelský mišmaš v Napajedlích

Známí i neznámí světoběžníci a dobrodruzi se s vámi podělí o zážitky ze svých cest na festivalu Cestovatelský mišmaš. Můžete se opět těšit na odpolední a večerní program s besedami, hudbou a výtečným občerstvením, který se uskuteční v sobotu 14. ledna od 15:00 v Kině Napajedla.

Tentokrát se vám představí Jana Kysilková se svými zážitky ze čtrnáctiměsíčního pobytu na Azorských ostrovech, konktrétně na tom největším – Sao Miguel. O své zajímavé cestě po nepříliš známé Barmě bude poutavě vyprávět Juraj Kordik a Milan Ondruš. Patrik Kotrba se o zážitky z cesty pěšky do Santiaga de Compostela a několikaletém pobytu ve Španělsku, kde žil, cestoval a vydělával si hraním na kytaru, podělí nejen slovně, ale také ve verších a písních, které na cestě vznikly. Petra Pokorná divákům představí autonomní oblast Kurdistán a Štěpán Trojánek projekt, jak cestovat po světě „Pod 7 kilo“. Postaráme se také o vaše chuťové zážitky s vynikajícím občerstvením, inspirovaným různými kouty světa.

Besedami ovšem mišmašový večer nikdy nekončil a nebude ani tentokrát. Od 20:00 se v Klášterní kapli představí dvě zajímavé polohy živého slováckého folklóru. Vystoupí zde houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská a svérázná směs muzikantů z Česka i Slovenska 12:piet.

Vstupné na besedy je 60 Kč. Vstupné na koncert je 80 Kč. Při návštěvě besed v kině i koncertu v Klášterní kapli můžete využít zvýhodněné vstupné 120 Kč. Děti do 15-ti let zdarma.

Více informací na www.kknapajedla.cz nebo www.facebook.com/kknapajedla.