Zámek Ratibořice – podzim v Ratibořicích

Přijďte 8. nebo 9. října na ratibořický zámek a budete příjemně překvapeni! V Ratibořicích Vás na podzim okouzlí nejen pestrobarevný park. Půvabné jsou v této době rovněž zámecké interiéry, zaplněné hýřivě barevnou a nápaditou podzimní výzdobou a vůněmi právě sklizeného ovoce. Zároveň také oceníte poetickou atmosféru běžně nepřístupných zámeckých sklepení s bohatou výzdobou. Sami přijdete na to, že nejpříjemnější je návštěva zámku na podzim!

Stalo se již tradicí, že Vám v této době nabízíme možnost volby: Samostatnou procházku zámkem, nebo naopak komentovanou prohlídku, na které Vás bude doprovázet některý z našich nejlepších průvodců. Po návštěvě zámku vás (také již tradičně) bude čekat posezení v malé zámecké kavárně s nabídkou kávy, populárních zákusků, kanapek, zvěřinové paštiky a zvěřinového guláše.

Pořádá: Správa NKP SZ Ratibořice. Otevřeno: pátek – neděle od 10 do 16 hodin. Vstupné: plné 70 Kč, senioři nad 65 let, děti, studenti a ZTP 50 Kč, rodinné vstupné 200 Kč. Děti do 6. let ve skupinách (MŠ) 10 Kč. Děti do 6. let v doprovodu rodičů zdarma. Upozornění: Prohlídky zámku s průvodcem se konají v běžné otevírací době za běžné vstupné.

Podrobné informace na telefonním čísle 491 452 123 (pouze v pracovních dnech v čase od 7 do 14 hod.)
e-mail: info@zamekratiborice.cz.(www.zamek-ratiborice.cz)

Foto: Zámek Ratibořice, zdroj: archív NPÚ, UPS na Sychrově